LGB3B045B
Stock Quantity: 18
SKU
LGB3B045B
LGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B045B, LGB 45A | aka: ITE LGB3B045B, ITE Siemens LGB3B045B, UPC: 887621220273
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B045B, LGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 45A | aka: ITE LGB3B045B, ITE Siemens LGB3B045B, UPC: 887621220273
  • 45 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole