LGB3B040B
Stock Quantity: 49
SKU
LGB3B040B
LGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB3B040B, LGB 40A | aka: ITE LGB3B040B, ITE Siemens LGB3B040B, UPC: 887621220266
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB3B040B, LGB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 40A | aka: ITE LGB3B040B, ITE Siemens LGB3B040B, UPC: 887621220266
  • 40 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole