LGB2B080B
Stock Quantity: 4
SKU
LGB2B080B
LGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens LGB2B080B, LGB 80A | aka: ITE LGB2B080B, ITE Siemens LGB2B080B, UPC: 887621220167
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGB2B080B, LGB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, LGB 80A | aka: ITE LGB2B080B, ITE Siemens LGB2B080B, UPC: 887621220167
  • 80 Amp, 480 Volts AC, 2 Pole