HGB3B045B
Stock Quantity: 8
SKU
HGB3B045B
HGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB3B045B, HGB 45A | aka: ITE HGB3B045B, ITE Siemens HGB3B045B, UPC: 887621219826
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB3B045B, HGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 45A | aka: ITE HGB3B045B, ITE Siemens HGB3B045B, UPC: 887621219819
  • 45 Amp, 480 Volts AC, 3 Pole