HGB2B045B
Stock Quantity: 2
SKU
HGB2B045B
HGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HGB2B045B, HGB 45A | aka: ITE HGB2B045B, ITE Siemens HGB2B040B, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HGB2B045B, HGB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, HGB 45A | aka: ITE HGB2B045B, ITE Siemens HGB2B045B, UPC:
  • 45 Amp, 480 Volts AC, 2 Pole