QN2200RH
Stock Quantity: 48
SKU
QN2200RH
QN 200 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QN2200RH, QN 200A | aka: ITE QN2200RH, ITE Siemens QN2200RH, UPC:783643204263
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QN2200RH, QN 200 Amp, 240V, Circuit Breaker, QN 200A | aka: ITE QN2200RH, ITE Siemens QN2200RH, UPC: 783643204263
  • 200 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole