QJH23B175
Stock Quantity: 19
SKU
QJH23B175
QJH 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH23B175, QJH 175A | aka: ITE QJH23B175, ITE Siemens QJH23B175, UPC:783643193895
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH23B175, QJH 175 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 175A | aka: ITE QJH23B175, ITE Siemens QJH23B175, UPC: 783643193895
  • 175 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole