QJH23B125
Stock Quantity: 11
SKU
QJH23B125
QJH 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH23B125, QJH 125A | aka: ITE QJH23B125, ITE Siemens QJH23B125, UPC:783643193871
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH23B125, QJH 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 125A | aka: ITE QJH23B125, ITE Siemens QJH23B125, UPC: 783643193871
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole