QJH23B080
Stock Quantity: 13
SKU
QJH23B080
QJH 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH23B080, QJH 80A | aka: ITE QJH23B080, ITE Siemens QJH23B080, UPC:783643201170
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH23B080, QJH 80 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 80A | aka: ITE QJH23B080, ITE Siemens QJH23B080, UPC: 783643201170
  • 80 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole