QJH22B125
Stock Quantity: 14
SKU
QJH22B125
QJH 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B125, QJH 125A | aka: ITE QJH22B125, ITE Siemens QJH22B125, UPC:783643193826
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B125, QJH 125 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 125A | aka: ITE QJH22B125, ITE Siemens QJH22B125, UPC: 783643193826
  • 125 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole