QJH22B090
Stock Quantity: 8
SKU
QJH22B090
QJH 90 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B090, QJH 90A | aka: ITE QJH22B090, ITE Siemens QJH22B090, UPC:783643201125
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B090, QJH 90 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 90A | aka: ITE QJH22B090, ITE Siemens QJH22B090, UPC: 783643201125
  • 90 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole