QJH22B070
Stock Quantity: 8
SKU
QJH22B070
QJH 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B070, QJH 70A | aka: ITE QJH22B070, ITE Siemens QJH22B070, UPC:783643201101
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B070, QJH 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 70A | aka: ITE QJH22B070, ITE Siemens QJH22B070, UPC: 783643201101
  • 70 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole