QJH22B060
Stock Quantity: 8
SKU
QJH22B060
QJH 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJH22B060, QJH 60A | aka: ITE QJH22B060, ITE Siemens QJH22B060, UPC:783643201095
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJH22B060, QJH 60 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJH 60A | aka: ITE QJH22B060, ITE Siemens QJH22B060, UPC: 783643201095
  • 60 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole