QJ23B200
Stock Quantity: 3
SKU
QJ23B200
QJ 200 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B200, QJ 200A | aka: ITE QJ23B200, ITE Siemens QJ23B200, UPC:783643193802
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B200, QJ 200 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 200A | aka: ITE QJ23B200, ITE Siemens QJ23B200, UPC: 783643193802
  • 200 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole