QJ23B150
Stock Quantity: 17
SKU
QJ23B150
QJ 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B150, QJ 150A | aka: ITE QJ23B150, ITE Siemens QJ23B150, UPC:783643193789
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B150, QJ 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 150A | aka: ITE QJ23B150, ITE Siemens QJ23B150, UPC: 783643193789
  • 150 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole