QJ23B110H
Stock Quantity: 2
SKU
QJ23B110H
QJ 110 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B110H, QJ 110A | aka: ITE QJ23B110H, ITE Siemens QJ23B110H, UPC:783643224803
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B110H, QJ 110 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 110A | aka: ITE QJ23B110H, ITE Siemens QJ23B110H, UPC: 783643224803
  • 110 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole