QJ23B070
Stock Quantity: 6
SKU
QJ23B070
QJ 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ23B070, QJ 70A | aka: ITE QJ23B070, ITE Siemens QJ23B070, UPC:783643201040
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QJ23B070, QJ 70 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 70A | aka: ITE QJ23B070, ITE Siemens QJ23B070, UPC: 783643201040
  • 70 Amp, 240 Volts AC, 3 Pole