QA120AFC
Stock Quantity: 690
SKU
QA120AFC
QA 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens QA120AFC, QA 20A | aka: ITE QA120AFC, ITE Siemens QA120AFC, UPC:887621216252
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens QA120AFC, QA 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, QA 20A | aka: ITE QA120AFC, ITE Siemens QA120AFC, UPC: 887621216252
  • 20 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole