Q24030CT2
Stock Quantity: 458
SKU
Q24030CT2
Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q24030CT2, Q 40A | aka: ITE Q24030CT2, ITE Siemens Q24030CT2, UPC:783643083967
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q24030CT2, Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 40A | aka: ITE Q24030CT2, ITE Siemens Q24030CT2, UPC: 783643083967
  • 40/30 Amp, 120/240 Volts AC, 4 Pole