Q24000S01
Stock Quantity: 42
SKU
Q24000S01
Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q24000S01, Q 40A | aka: ITE Q24000S01, ITE Siemens Q24000S01, UPC:783643237551
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q24000S01, Q 40 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 40A | aka: ITE Q24000S01, ITE Siemens Q24000S01, UPC: 783643237551
  • 40 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole
  • 120VAC Shunt Trip