Q2150BHH
Stock Quantity: 16
SKU
Q2150BHH
Q 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens Q2150BHH, Q 150A | aka: ITE Q2150BHH, ITE Siemens Q2150BHH, UPC:783643229020
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q2150BHH, Q 150 Amp, 240V, Circuit Breaker, Q 150A | aka: ITE Q2150BHH, ITE Siemens Q2150BHH, UPC: 783643229020
  • 150 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole