Q120DFWG
Stock Quantity: 199
SKU
Q120DFWG
Q 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens Q120DFWG, Q 20A | aka: ITE Q120DFWG, ITE Siemens Q120DFWG, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q120DFWG, Q 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Q 20A | aka: ITE Q120DFWG, ITE Siemens Q120DFWG, UPC:
  • 20 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole