Q12000S01
Stock Quantity: 238
SKU
Q12000S01
Q 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Siemens Q12000S01, Q 20A | aka: ITE Q12000S01, ITE Siemens Q12000S01, UPC:783643237957
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens Q12000S01, Q 20 Amp, 120V, Circuit Breaker, Q 20A | aka: ITE Q12000S01, ITE Siemens Q12000S01, UPC: 783643237957
  • 20 Amp, 120 Volts AC, 1 Pole
  • 120VAC Shunt Trip