NGG3B125L
Stock Quantity: 18
SKU
NGG3B125L
NGG 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens NGG3B125L, NGG 125A | aka: ITE NGG3B125L, ITE Siemens NGG3B125L, UPC: 783643413924
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NGG3B125L, NGG 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, NGG 125A | aka: ITE NGG3B125L, ITE Siemens NGG3B125L, UPC: 783643413924
  • Wire Size: #8 to 2/0 AWG (Aluminum), #8 to 1/0 AWG (Copper)
  • NGG, 125A, 600V AC, 3 Pole