NEB3B070B
Out of stock
SKU
NEB3B070B
NEB 70 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB3B070B, NEB 70A | aka: ITE NEB3B070B, ITE Siemens NEB3B070B, UPC: 783643558588
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB3B070B, NEB 70 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 70A | aka: ITE NEB3B070B, ITE Siemens NEB3B070B, UPC: 783643558588
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 70A, 480V AC, 3 Pole