NEB3B050B
Stock Quantity: 5
SKU
NEB3B050B
NEB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB3B050B, NEB 50A | aka: ITE NEB3B050B, ITE Siemens NEB3B050B, UPC: 783643558571
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB3B050B, NEB 50 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 50A | aka: ITE NEB3B050B, ITE Siemens NEB3B050B, UPC: 783643558571
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 50A, 480V AC, 3 Pole