NEB2B080B
Stock Quantity: 7
SKU
NEB2B080B
NEB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB2B080B, NEB 80A | aka: ITE NEB2B080B, ITE Siemens NEB2B080B, UPC: 783643558441
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB2B080B, NEB 80 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 80A | aka: ITE NEB2B080B, ITE Siemens NEB2B080B, UPC: 783643558441
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 80A, 480V AC, 2 Pole