NEB2B060B
Stock Quantity: 15
SKU
NEB2B060B
NEB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens NEB2B060B, NEB 60A | aka: ITE NEB2B060B, ITE Siemens NEB2B060B, UPC: 783643558427
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens NEB2B060B, NEB 60 Amp, 480V, Circuit Breaker, NEB 60A | aka: ITE NEB2B060B, ITE Siemens NEB2B060B, UPC: 783643558427
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: NEB
  • NEB, 60A, 480V AC, 2 Pole