LXD63H600
Stock Quantity: 23
SKU
LXD63H600
LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens LXD63H600, LXD 600A | aka: ITE LXD63H600, ITE Siemens LXD63H600, UPC: 783643214323
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LXD63H600, LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, LXD 600A | aka: ITE LXD63H600, ITE Siemens LXD63H600, UPC: 783643214323
  • LXD, 600A, 600V AC, 3 Pole