LXD63B600
Stock Quantity: 87
SKU
LXD63B600
LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens LXD63B600, LXD 600A | aka: ITE LXD63B600, ITE Siemens LXD63B600, UPC: 783643213760
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LXD63B600, LXD 600 Amp, 600V, Circuit Breaker, LXD 600A | aka: ITE LXD63B600, ITE Siemens LXD63B600, UPC: 783643213760
  • LXD, 600A, 600V AC, 3 Pole