LGG3B125L
Stock Quantity: 15
SKU
LGG3B125L
LGG 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens LGG3B125L, LGG 125A | aka: ITE LGG3B125L, ITE Siemens LGG3B125L, UPC: 887621279295
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens LGG3B125L, LGG 125 Amp, 600V, Circuit Breaker, LGG 125A | aka: ITE LGG3B125L, ITE Siemens LGG3B125L, UPC: 887621279295
  • Wire Size: #12 to #6 AWG (Aluminum), #14 to #6 AWG (Copper)
  • LGG, 125A, 600V AC, 3 Pole