JXD63S400A
Stock Quantity: 20
SKU
JXD63S400A
JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63S400A, JXD 400A | aka: ITE JXD63S400A, ITE Siemens JXD63S400A, UPC: 783643213692
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63S400A, JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD63S400A, ITE Siemens JXD63S400A, UPC: 783643213692
  • JXD, 400A, 600V AC, 3 Pole