JXD63B300
Stock Quantity: 37
SKU
JXD63B300
JXD 300 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD63B300, JXD 300A | aka: ITE JXD63B300, ITE Siemens JXD63B300, UPC: 783643213074
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD63B300, JXD 300 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 300A | aka: ITE JXD63B300, ITE Siemens JXD63B300, UPC: 783643213074
  • JXD, 300A, 600V AC, 3 Pole