JXD62B400
Stock Quantity: 3
SKU
JXD62B400
JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD62B400, JXD 400A | aka: ITE JXD62B400, ITE Siemens JXD62B400, UPC: 783643213036
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD62B400, JXD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 400A | aka: ITE JXD62B400, ITE Siemens JXD62B400, UPC: 783643213036
  • JXD, 400A, 600V AC, 2 Pole