JXD62B250
Stock Quantity: 3
SKU
JXD62B250
JXD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens JXD62B250, JXD 250A | aka: ITE JXD62B250, ITE Siemens JXD62B250, UPC: 783643213005
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JXD62B250, JXD 250 Amp, 600V, Circuit Breaker, JXD 250A | aka: ITE JXD62B250, ITE Siemens JXD62B250, UPC: 783643213005
  • JXD, 250A, 600V AC, 2 Pole