JD63T400
Stock Quantity: 23
SKU
JD63T400
JD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens JD63T400, JD 400A | aka: ITE JD63T400, ITE Siemens JD63T400, UPC: 783643213494
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens JD63T400, JD 400 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, JD 400A | aka: ITE JD63T400, ITE Siemens JD63T400, UPC: 783643213494
  • Weight: 4lbs.
  • JD-Trip, 400A, 600V AC, 3 Pole