HMX3B800
Stock Quantity: 5
SKU
HMX3B800
HMX 800 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HMX3B800, HMX 800A | aka: ITE HMX3B800, ITE Siemens HMX3B800, UPC: 040892874679
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Siemens HMX3B800, HMX 800 Amp, 600V, Circuit Breaker, HMX 800A | aka: ITE HMX3B800, ITE Siemens HMX3B800, UPC: 040892874679
Bolt On Mounting
Frame Type: HMXD
Weight: 65lbs.
HMX, 800A, 600V AC, 3 Pole