HLD63B500
Stock Quantity: 11
SKU
HLD63B500
HLD 500 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HLD43B500, HLD 500A | aka: ITE HLD43B500, ITE Siemens HLD63B500, UPC: 783643214088
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HLD63B500, HLD 500 Amp, 600V, Circuit Breaker, HLD 500A | aka: ITE HLD63B500, ITE Siemens HLD63B500, UPC: 783643214088
  • HLD, 500A, 600V AC, 3 Pole