HLD63B450
Stock Quantity: 3
SKU
HLD63B450
HLD 450 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HLD43B450, HLD 450A | aka: ITE HLD43B450, ITE Siemens HLD63B450, UPC: 783643214071
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HLD63B450, HLD 450 Amp, 600V, Circuit Breaker, HLD 450A | aka: ITE HLD63B450, ITE Siemens HLD63B450, UPC: 783643214071
  • HLD, 450A, 600V AC, 3 Pole