HHFD63B175
Stock Quantity: 3
SKU
HHFD63B175
HHFD 175 Amp, 600V, Circuit Breaker, Siemens HHFD43B175, HHFD 175A | aka: ITE HHFD43B175, ITE Siemens HHFD63B175, UPC: 783643304291
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HHFD63B175, HHFD 175 Amp, 600V, Circuit Breaker, HHFD 175A | aka: ITE HHFD63B175, ITE Siemens HHFD63B175, UPC: 783643304291
  • Weight: 10lbs.
  • Wire Size: Lug Kit TA1FD350A (#6 AWG to 350 Kcmil)
  • HHFD, 175A, 600V AC, 3 Pole