HED42B125
Stock Quantity: 10
SKU
HED42B125
HED 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HED42B125, HED 125A | aka: ITE HED42B125, ITE Siemens HED42B125, UPC: 783643210080
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HED42B125, HED 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, HED 125A | aka: ITE HED42B125, ITE Siemens HED42B125, UPC: 783643210080
  • Weight: 2.5lbs.
  • Wire Size: Lug Kit LN1E100 (#10 AWG to 1/0 AWG)
  • HED, 125A, 480V AC, 2 Pole