HEB2B125B
Stock Quantity: 2
SKU
HEB2B125B
HEB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B125B, HEB 125A | aka: ITE HEB2B125B, ITE Siemens HEB2B125B, UPC: 783643558946
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B1010B, HEB 125 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 125A | aka: ITE HEB2B125B, ITE Siemens HEB2B125B, UPC: 783643558946
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 125A, 480V AC, 2 Pole