HEB2B110B
Stock Quantity: 1
SKU
HEB2B110B
HEB 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B110B, HEB 110A | aka: ITE HEB2B110B, ITE Siemens HEB2B110B, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B1010B, HEB 110 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 110A | aka: ITE HEB2B110B, ITE Siemens HEB2B110B, UPC:
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 110A, 480V AC, 2 Pole