HEB2B090B
Stock Quantity: 12
SKU
HEB2B090B
HEB 90 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B090B, HEB 90A | aka: ITE HEB2B090B, ITE Siemens HEB2B090B, UPC: 783643558908
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B090B, HEB 90 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 90A | aka: ITE HEB2B090B, ITE Siemens HEB2B090B, UPC: 783643558908
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 90A, 480V AC, 2 Pole