HEB2B045B
Stock Quantity: 2
SKU
HEB2B045B
HEB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B045B, HEB 45A | aka: ITE HEB2B045B, ITE Siemens HEB2B045B, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B045B, HEB 45 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 45A | aka: ITE HEB2B045B, ITE Siemens HEB2B045B, UPC:
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 45A, 480V AC, 2 Pole