HEB2B040B
Stock Quantity: 15
SKU
HEB2B040B
HEB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B040B, HEB 40A | aka: ITE HEB2B040B, ITE Siemens HEB2B040B, UPC: 783643558854
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B040B, HEB 40 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 40A | aka: ITE HEB2B040B, ITE Siemens HEB2B040B, UPC: 783643558854
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 40A, 480V AC, 2 Pole