HEB2B025B
Stock Quantity: 2
SKU
HEB2B025B
HEB 25 Amp, 480V, Circuit Breaker, Siemens HEB2B025B, HEB 25A | aka: ITE HEB2B025B, ITE Siemens HEB2B025B, UPC:
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens HEB2B025B, HEB 25 Amp, 480V, Circuit Breaker, HEB 25A | aka: ITE HEB2B025B, ITE Siemens HEB2B025B, UPC:
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: HEB
  • HEB, 25A, 480V AC, 2 Pole