FD63T150
Stock Quantity: 19
SKU
FD63T150
FD 150 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T150, FD 150A | aka: ITE FD63T150, ITE Siemens FD63T150, UPC: 783643211957
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T150, FD 150 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 150A | aka: ITE FD63T150, ITE Siemens FD63T150, UPC: 783643211957
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 150A, 600V AC, 3 Pole