FD63T125
Stock Quantity: 28
SKU
FD63T125
FD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T125, FD 125A | aka: ITE FD63T125, ITE Siemens FD63T125, UPC: 783643211940
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T125, FD 125 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 125A | aka: ITE FD63T125, ITE Siemens FD63T125, UPC: 783643211940
  • Trip Unit
  • Bolt On Mounting
  • Frame Type: FD-Trip
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 125A, 600V AC, 3 Pole