FD63T100
Stock Quantity: 10
SKU
FD63T100
FD 100 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, Siemens FD63T100, FD 100A | aka: ITE FD63T100, ITE Siemens FD63T100, UPC: 783643211926
Allfuses.com is not an authorized distributor of Siemens products
Description:
  • Siemens FD63T100, FD 100 Amp, 600V, Circuit Breaker Trip Unit, FD 100A | aka: ITE FD63T100, ITE Siemens FD63T100, UPC: 783643211926
  • Weight: 2lbs.
  • FD-Trip, 100A, 600V AC, 3 Pole